Medzi elektrotechnikmi otvoril minister Ján Mikolaj maturitný týždeň

16.03.2010

     Dnes ráno sa podpredseda vlády a minister školstva SR Ján Mikolaj zúčastnil na otvorení týždňa písomných maturít na Strednej odbornej škole Na pántoch 7 v Bratislave.
    
Pred začiatkom externej časti maturitnej skúšky zo slovenského jazyka a literatúry sa minister stretol s maturantmi a zaželal im, aby písomná časť skončila pre nich čo najlepšie. „Pokiaľ budú úspešnejší na viac ako 70 až 80 percent, tak majú v podstate vyhrané," uviedol minister.
     "Príprava na maturity prebiehala nerušene, bez akýchkoľvek problémov. Posledné tri roky nie sú žiadne problémy, systém už je taký prepracovaný, že nie je ani veľká šanca, aby sa niečo povedzme ukradlo alebo našlo na parkovisku," uviedol minister.
     Následne si Ján Mikolaj prezrel priestory školy, laboratórium elektrického merania a výpočtovej techniky, odborné učebne silnoprúdovej elektrotechniky a leteckých predmetov aj športový areál.

Fotogaléria

Bratislava 16. marec 2010

HORIZONT 2020 Múzeum školstva a predagogiky v Bratislave Múzeum špeciálneho školstva v Levoči Ministerstvo školstva na facebooku