IUVENTA ponúka projektovým manažérom možnosť prelomiť komunikačné bariéry v angličtine

21.01.2010

     Odstrániť bariéry a zvýšiť sebavedomie pri komunikácii v anglickom jazyku je cieľom medzinárodného školenia RLB TC - Removing linguistic barriers in English within intercultural communication, ktoré sa uskutoční v dňoch 8. až 14. marca 2010 v Aténach.
     Túto možnosť ponúka IUVENTA - Slovenský inštitút mládeže pre mládežníckych pracovníkov, ľudí pracujúcich v mimovládnych organizáciách, asociáciách či miestnych samosprávach, ktorí cítia svoj nedostatok v používaní anglického jazyka.
     Školenie by im malo pomôcť pri nadväzovaní kontaktov v zahraničí a realizácii medzinárodných projektov v rámci programu Mládež v akcii. Nie je určené pre úplných začiatočníkov v angličtine. Podľa hodnotiacej tabuľky Spoločného európskeho referenčného rámca sú cieľovou skupinou školenia kandidáti na úrovni A1 a A2.
     Prihlášky je potrebné podať najneskôr do 5. februára 2010, viac informácií a formulár prihlášky nájdete na stránke www.iuventa.sk.

Bratislava 21. január 2010 

HORIZONT 2020 Múzeum školstva a predagogiky v Bratislave Múzeum špeciálneho školstva v Levoči Ministerstvo školstva na facebooku