COINTT 2020 sa mení na ONLINE podujatie

  • Foto: CVTI SR
  • Dátum: 25.09.2020

S ohľadom na súčasnú pandemickú situáciu a meniace sa nariadenia a opatrenia Vlády SR a regionálnych úradov verejného zdravotníctva na zamedzenie šírenia ochorenia COVID-19 sa podujatie COOPERATION INNOVATION TECHNOLOGY TRANSFER 2020 mení z fyzického (in-site) podujatia na ONLINE.

Logo COINTT

Jeho účastníci budú môcť podujatie (jeho konferenčnú časť, ako i slávnostné odovzdávanie cien za transfer technológií 2020 a Inovatívny čin roku 2019) sledovať odkiaľkoľvek, kde je internetové pripojenie. Na sledovanie jednotlivých vstupov konferencie stačí akýkoľvek internetový prehliadač.

O ďalších detailoch súvisiacich s touto zmenou vás budeme priebežne informovať prostredníctvom tejto webovej stránky alebo elektronického newsletteru.

Detailný program podujatia a ďalšie informácie sú dostupné na webovej stránke www.cointt.sk.  Jej súčasťou je i bezplatná registrácia.
 

VIAC O PODUJATÍ https://www.minedu.sk/tradicna-konferencia-ma-novy-format-registrujte-sa-na-podujatie-kde-sa-stretne-akademicky-a-komercny-svet/

HORIZONT 2020 Múzeum školstva a predagogiky v Bratislave Múzeum špeciálneho školstva v Levoči Ministerstvo školstva na facebooku