Výročná konferencia APVV za rok 2012

27.05.2013
     V utorok 11. júna 2013 sa uskutoční výročná konferencia Agentúry pre podporu výskumu a vývoja. Podujatie sa bude konať v priestoroch Historickej budovy NR SR (Župné námestie 12, Bratislava), a to pod záštitou ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR Dušana Čaploviča. Začiatok konferencie je naplánovaný na 10.00 hod.
     Na úvod konferencie vystúpia štátny tajomník Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR Štefan Chudoba a štátny tajomník Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Peter Javorčík.
     Z dôvodu zabezpečenia vstupu do historickej budovy NR SR je nutné sa na konferenciu prihlásiť sa najneskôr do 6. júna 2013 zaslaním vyplnenej návratky na adresu vkapvv@apvv.sk alebo telefonicky na čísle 02/ 5720 4501.
      Počet účastníkov konferencie je limitovaný. V prípade naplnenia kapacity budeme prihlásených informovať, že ich návratku už nemôžeme akceptovať.

Bližšie informácie, vrátane pozvánky a návratky
HORIZONT 2020 Múzeum školstva a predagogiky v Bratislave Múzeum špeciálneho školstva v Levoči Ministerstvo školstva na facebooku