Ukáž čo vieš na celoštátnej súťaži v odbore kozmetik a vizážista - Majstrovstvá Slovenska Body Art – Facepainting a Bodypainting

Medzinárodný veľtrh kozmetiky a kaderníctva INTERBEAUTY v bratislavskej Inchebe je aj miestom konania Majstrovstiev Slovenska v odborných zručnostiach mladých kozmetičiek a vizážistov Skills Slovakia Body Art – Facepainting a Bodypainting.

logo ŠIOV

Podujatie sa uskutoční 21. októbra od 10:00 do 14:00 za účasti súťažiacich z celého Slovenska a širokej verejnosti. Súťažiť sa bude v kategórii stredných škôl aj dospelých s témou „Benátky“ – Facepainting, maľovanie na tvár. Umiestnení na prvom až treťom mieste získajú významné ocenenia.

Súťažiaci v určenom časovom limite ukážu svoje výnimočné odborné zručnosti, predstavivosť, kreativitu, invenciu a cit pre maľovanie na tvár. Podujatie doplní aj bohatý kultúrny program.   

Jeho organizátorom je Asociácia Bodypainterov Slovenska pod vedením prezidentky Marty Gejdošovej, ktorá je Majsterkou Slovenska Body Art a držiteľkou niekoľkých prvenstiev svetových ocenení v kreatívnom make-upe. Podporuje súťaž aktívne niekoľko rokov a teší sa na kreatívne nápady mladých stredoškolákov. Verí, že na súťaži získajú nové skúsenosti, zručnosti a nezabudnuteľné príjemné zážitky. Podujatie podporili ďalší partneri a  odborní hodnotitelia z praxe. Odborným a metodickým garantom je Štátny inštitút odborného vzdelávania odbor podpory smerovania mládeže.


Facebook Zdieľať
Skočiť na začiatok stránky