Tretia víťazka súťaže pre učiteľov s Planétou vedomostí sa pozrie do Paríža

     Treťou víťazkou súťaže pre učiteľov využívajúcich digitálne učivo Planéta vedomostí sa stala pani učiteľka Mgr. Marta Bauer zo Základnej školy v obci Jelka. Za aktívnu prácu s portálom planetavedomosti.iedu.sk a tvorbu vlastných on-line vzdelávacích materiálov s nástrojom tuul.sk vyhrala víkendový pobyt v Paríži.
     Veľká súťaž pre pedagógov pokračuje aj v marci a tentoraz sa víťaz alebo víťazka bude môcť tešiť z leteckého zájazdu pre 2 osoby na tri dni do Ríma. Do žrebovania o výhru tak ako zvyčajne postupuje vždy 50 pedagógov s najväčším počtom vytvorených úloh a TUULov za predchádzajúci mesiac (marec 2014). Meno náhodne vyžrebovaného učiteľa či učiteľky bude zverejnené vždy k 5. dňu nasledujúceho mesiaca. 
     Na zapojenie sa do súťaže je treba splniť jasne stanovené podmienky. Ide o získanie prístupu na portál planetavedomosti.iedu.sk, účasť na odbornom metodickom školení k digitálnemu obsahu Planéta vedomostí alebo didaktickej dielne ako nadstavbe týchto školení. Ďalšou je aktivita a tvorba úloh pre žiakov s týmto obsahom, ako aj tvorba a zdieľanie vlastných on-line vzdelávacích materiálov s nástrojom tuul.sk. 
      Organizačne aj finančne súťaž zastrešujú dodávatelia portálu Planéta vedomostí. Bližšie informácie o súťaži sú dostupné na stránke www.planetavedomosti.iedu.sk, ako aj na stránke projektu na Facebook-u.

Facebook Zdieľať
Skočiť na začiatok stránky