Navigácia

Staň sa hviezdou pre hviezdy – navrhni im logo!

Sme hrdí na slovenské športové hviezdy na špičkovej svetovej úrovni. Ich podpora patrí medzi priority MŠVVaŠ, pričom len v roku 2021 na ich prípravu vyčleňujeme viac ako 5 miliónov eur. Ich príbehy, osudy, úspechy a pády teraz chceme priblížiť Vám všetkým, a preto pre nich vytvárame spoločnú značku, a pod ktorou budú spoločne vystupovať.
Značka však potrebuje skvelé logo. A práve preto vyzývame práve Vás - kreatívnych študentov, aby ste sa zapojili do súťaže o návrh názvu a loga, ktoré budú najlepšie symbolizovať tím našich najlepších elitných športovcov.

Zapoj sa aj Ty! Nekladieme Ti žiadne prekážky v tvorivosti. Dodrž len tieto pravidlá:

1. Musíš byť študentom strednej školy, vysokej školy, alebo žiakom základnej školy.

2. Vymyslíš a nakreslíš názov a logo pre tím našich elitných športovcov, ktoré bude v sebe obsahovať pojmy "Slovensko", "špičková úroveň", "šport".

3. Svoj návrh nakresli, vytvor v počítači, odfoť, alebo naskenuješ a pošli

4. Návrh odošleš cez tento formulár https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScifomdspmFwyvFVjCTIpq7PNiP_cSdNinTdpRzLyomxWuFEg/viewform?usp=sf_link (ak nechceš použiť svoje meno, môžeš si vytvoriť prezývku/nick, aby sme ťa mohli nájsť, ak vyhrá tvoj návrh),

5. Návrh môžeš poslať kedy chceš, najneskôr však do 31. januára 2021 do polnoci.

6. Porota zložená zo zástupcov Ministerstva školstva, vedy výskumu a športu SR vyberie do 5. februára 2021 10 najlepších návrhov zo základných škôl, 10 zo stredných škôl a 10 z vysokých škôl z celého Slovenska; a následne verejným hlasovaním ľudia vyberú najlepšie logo.

7. Najlepší grafický návrh bude odmenený prekvapením, ktoré sme vymysleli tak, že určite poteší :-)

8. O výsledkoch súťaže si prečítaš na tomto mieste.

9. Ak vyhráš, cenu Ti odovzdá osobne jeden zo športovcov hviezdneho tímu Slovenska, ktorý už ponesie Tvoj názov aj logo.

A na záver: táto súťaž je len začiatkom. Ak nás budeš sledovať, dozviete sa viac o tom, čo všetko v športe pre Vás chystáme :-)


Facebook Zdieľať
Skočiť na začiatok stránky