Sociálni podnikatelia prijmite pozvanie „na siestu“

Siesta to je určitá pauza. Tá, ale ktorá sa aktuálne pripravuje vo forme online podujatí dodá namiesto energie z oddychu viacero užitočných informácií. Tí, ktorí chcete bližšie spoznať úlohu sociálnych podnikateľov, ste alebo chcete byť súčasťou sociálneho podnikania, zorientovať sa v aktuálnych trendoch, môžete získať skúsenosti od najlepších lektorov a navyše bezplatne.

logo CVTI SR

Centrum vedecko-technických informácií SR (CVTI SR) spúšťa v rámci medzinárodného projektu podporujúceho sociálnych podnikateľov sériu webinárov Social Siesta. Prvý už 11. januára 2022.

Medzinárodný projekt CE Responsible, ktorého aktívnym partnerom je aj CVTI SR štartuje rok 2022 novinkou. Začína sa séria webinárov Social Siesta. Aj vďaka témam, ktoré odznejú počas online podujatí môže byť sociálne podnikanie zrozumiteľnejším a reálnejším pojmom pre všetkých zainteresovaných.

„Prvá časť tejto série sa uskutoční už v utorok, 11. januára 2022 o 14. hodine. Účastníci budú spoločne s prezentujúcimi hľadať odpovede na otázky 'Čo robia sociálni podnikatelia pre spoločnosť?'Ako vysvetlím hodnotu sociálneho podnikania svojim partnerom?,'“ konkretizuje Matej Smrek z CVTI SR.

Ako spomenul svoje skúsenosti odovzdajú skutočne špičkoví odborníci z rôznych organizácii naprieč celou Európou. Prvý webinár následne doplnia ešte ďalšie dva. Venovať sa budú efektívnej komunikácii či európskemu Akčnému plánu pre sociálnu ekonomiku.

Všetky podujatia budú prebiehať online a pre účastníkov sú zdarma.

Prvým krokom, pre prvý zo série webinárov je práve bezplatná registrácia.
 

Social Siesta Webinar #1 │'Čo robia sociálni podnikatelia pre spoločnosť? │
11. 1. 2021, 14:00


David Kovalsky (Česká republika): Úspešný podnikateľ, obchodný hacker, mentor, investor a anjel vzdelávania

Teo Petričević (Chorvátsko): Sociálny inovátor, architekt sociálneho podnikania a konzultant, riaditeľ ACT Group

Živa Lopatič (Slovinsko): Zakladateľka spoločnosti Zadruga Buna z.o.o. a vedúca hnutia za spravodlivý obchod v Slovinsku

Manuel Kreitmeir (Nemecko): Systémový podnikateľ, vytvárajúci ekosystémy pre otvorenú sociálnu inováciu, organizátor Európskeho samitu o sociálnej ekonomike

Registrácia


Social Siesta Webinar #1 Čo robia sociálni podnikatelia pre spoločnosť? │11. 1. 2022, 14:00

Social Siesta Webinar #2Ako efektívne komunikovať │25. 1. 2022, 14:00

Social Siesta Webinar #3 Európsky Akčný plán pre sociálnu ekonomiku a jeho dopad na sociálnych podnikateľov │7.2 . 2022, 14:00


Facebook Zdieľať
Skočiť na začiatok stránky