Služby vedeckej knižnice sú jednoducho dostupné aj pre utečencov z Ukrajiny

Bezplatná registrácia, databáza domácej aj zahraničnej tlače s aktuálnymi vydaniami, ale aj odborné elektronické zdroje či priestor študovne. Aj to sú služby, ku ktorým sa aktuálne môžu jednoducho dostať aj utečenci z Ukrajiny. Vedecká knižnica Centra vedecko-technických informácií SR (CVTI SR) im tak uľahčí prístup k bežným aj odborným informáciám.

logo CVTI SR

Utečenci z Ukrajiny môžu v CVTI SR využiť bezplatnú online registráciu. Vzhľadom na mimoriadnu situáciu budú takéto registrácie vybavované v individuálnom režime.

V ponuke je tiež prístup k bohatému výberu elektronických informačných zdrojov. Rovnako aj prístup do študovnekde sú k dispozícii počítače s internetovým pripojením.

Široký rozsah aktuálnych informácií poskytuje aj služba Pressreader. Sprístupňuje obsah novín a časopisov z celého sveta dostupných online v deň ich vydania.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo pomoci pri registrácií občana Ukrajiny môžu záujemcovia kontaktovať helpdesk Vedeckej knižnice CVTI SR:+421 2/222 001 34; kniznica@cvtisr.sk

Registrácia do knižnice

Služby vedeckej knižnice sú jednoducho dostupné aj pre utečencov z Ukrajiny 
 

Для біженців з України доступні послуги наукової бібліотеки

Research library services are easily accessible for refugees from Ukraine


Facebook Zdieľať
Skočiť na začiatok stránky