Prípravy na Týždeň vedy a techniky sú v plnom prúde

04.07.2019

     Týždeň vedy a techniky na Slovensku 2019 je možno ešte ďaleko, ale prípravy naň sú už v plnom prúde. Už teraz majú všetky školy, inštitúcie, organizácie a firmy možnosť pridávať svoje podujatia medzi Podujatia TVT, ktoré sa uskutočnia ako sprievodné podujatia TVT v rôznych mestách po celom Slovensku.
     Pokiaľ teda Vaša inštitúcia tento rok organizuje nejaké podujatie, neváhajte ho zverejniť na webe - https://www.tyzdenvedy.sk/. Podrobné informácie o tom ako prihlásiť svoje podujatie nájdete na vyššie spomenutej stránke v podsekcii Na stiahnutie, kde nájdete tiež logá, ktoré môžete použiť pri tvorbe vlastných plagátov.
     V ponuke je každoročne množstvo prednášok, workshopov, DOD, konferencií a ďalších podujatí, z ktorých si môžu návštevníci vybrať práve to, ktoré chcú navštíviť. Ich zoznam sa bude postupne rozširovať, preto pokiaľ chcete nejaké podujatie navštíviť, nezabudnite využiť možnosť vyfiltrovať si podujatie napr. podľa mesta, druhu podujatia alebo priamo podľa dátumu.

 

HORIZONT 2020 Múzeum školstva a predagogiky v Bratislave Múzeum špeciálneho školstva v Levoči Ministerstvo školstva na facebooku