Piaty víťaz súťaže pre učiteľov s Planétou vedomostí si pozrie Miláno

     Už v poradí piatym víťazom súťaže pre pedagógov využívajúcich digitálne učivo Planéta vedomostí sa stál pán učiteľ Pavol Vajdečka zo Základnej školy s MŠ v Oravskej Polhore. Za aktívnu prácu s portálom planetavedomosti.iedu.sk a tvorbu vlastných on-line vzdelávacích materiálov s nástrojom tuul.sk vyhral pobyt pre dve osoby na tri dni v talianskom Miláne.
     Veľká súťaž pre učiteľov pokračuje aj v máji a tentoraz sa víťaz alebo víťazka bude môcť tešiť výletu do metropoly Veľkej Británie - Londýna. Do žrebovania o výhru postupuje vždy 50 pedagógov s najväčším počtom vytvorených úloh a TUULov za predchádzajúci mesiac, teda máj 2014. Meno náhodne vyžrebovaného učiteľa či učiteľky bude zverejnené vždy k 5. dňu nasledujúceho mesiaca.
     Na zapojenie sa do súťaže je treba splniť jasne stanovené podmienky. Ide o získanie prístupu na portál planetavedomosti.iedu.sk, účasť na odbornom metodickom školení k digitálnemu obsahu Planéta vedomostí alebo didaktickej dielne ako nadstavbe týchto školení. Ďalšou je aktivita a tvorba úloh pre žiakov s týmto obsahom, ako aj tvorba a zdieľanie vlastných on-line vzdelávacích materiálov s nástrojom tuul.sk.
     Organizačne aj finančne súťaž zastrešujú dodávatelia portálu Planéta vedomostí. Bližšie informácie o súťaži sú dostupné na stránke www.planetavedomosti.iedu.sk, ako aj na stránke projektu na Facebook-u.

Facebook Zdieľať
Skočiť na začiatok stránky