Ochranu pred COVID-19 môžu mať všetci zamestnanci škôl

Prioritné očkovanie pre všetkých zamestnancov škôl. Túto iniciatívu niekoľko týždňov presadzoval minister školstva, vedy, výskumu a športu SR Branislav Gröhling. Od dnešného dňa tak môžu po novom dostať vakcínu všetci zamestnanci škôl a školských zariadení, ktorí sú zaradení v sieti.

ilustračná foto

Registrácia na očkovanie pre všetkých zamestnancov škôl a školských zariadení vo veku do 55 rokov (vrátane) je možná v týchto očkovacích mestách:

Banská Bystrica, Bardejov, Bojnice, Bratislava, Brezno, Dunajská Lužná, Dunajská Streda, Galanta, Humenné, Ilava, Komárno, Košice, Levice, Michalovce, Myjava, Partizánske, Považská Bystrica, Prešov, Rimavská Sobota, Rožňava, Snina, Spišská Nová Ves, Stará Ľubovňa, Svidník, Topoľčany, Trebišov, Trnava, Trstená, Vranov nad Topľou, Žiar nad Hronom a Žilina.

Termíny na očkovanie pedagogických zamestnancov nad 56 rokov v najbližších dňoch zatiaľ nie sú k dispozícii. Ministerstvo zdravotníctva totiž čaká na dodávky vakcín. O možnosti ich registrácie budeme informovať na sociálnych sieťach a web stránke ministerstva školstva.


Facebook Zdieľať
Skočiť na začiatok stránky