Na veľtrhu pracovných príležitostí Profesia days nechýba ani IUVENTA

01.03.2017
     Informácie o efektívnom vyplnení voľného času popri štúdiu či medzinárodných dobrovoľníckych aktivitách. To všetko ponúka dnes a zajtra IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže mladým návštevníkom veľtrhu príležitostí Profesia days v Bratislave.
     IUVENTA ako priamo riadená organizácia Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR je zameraná na prácu s mládežou mimo školy a rodiny. Formou neformálneho vzdelávania poskytuje mladým ľuďom možnosti rozvoja ich kompetencií potrebných pre oblasť práce s mládežou ale aj pre ďalšie uplatnenie sa na trhu práce. Takisto sprostredkúva medzinárodné dobrovoľnícke aktivity Európskej dobrovoľníckej služby realizované v rámci programu Erasmus +.
     V poradí 8. ročník veľtrhu sa koná v bratislavskej Inchebe v dňoch 1. a 2. marca 2017. Medzi viac ako 150 vystavovateľmi nechýbajú významné firmy z oblasti automobilového a IT sektora či fakulty Univerzity Komenského v Bratislave a Žilinskej univerzity v Žiline.
HORIZONT 2020 Múzeum školstva a predagogiky v Bratislave Múzeum špeciálneho školstva v Levoči Ministerstvo školstva na facebooku