Ministerstvo školstva má novú hovorkyňu

13.03.2017
     Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky má novú hovorkyňu. Od 13. marca 2017 zastáva tento post Ivana Skokanová.

     Na pozíciu hovorkyne Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky nastúpila Ivana Skokanová. „Svoju novú prácu vnímam ako veľkú profesionálnu výzvu. Pevne verím, že sa nám v spolupráci s kolegami podarí dosiahnuť, aby bola komunikácia tak dôležitého ministerstva vnímaná verejnosťou a médiami ako otvorená, konštruktívna a efektívna,“ povedala Skokanová.

     Ivana Skokanová pracuje v oblasti komunikácie a PR od roku 2011, naposledy pracovala na pozícii hovorkyne hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy. V minulom roku bola nominovaná v súťaži Hovorca roka v kategórii Samospráva a neziskový sektor.

     Komunikačný odbor Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR vedie riaditeľ Matúš Stračiak. Ten v minulosti pôsobil v orgánoch ústrednej štátnej správy a v súkromnom sektore na pozícii PR konzultanta, bol tiež hovorcom Fakultnej nemocnice Trnava. Na ministerstve školstva pracuje od konca roku 2016.
 
Kontakt:
Mgr. Ivana Skokanová
hovorkyňa
Mobil: 0908 191 203
tlacove@minedu.sk
HORIZONT 2020 Múzeum školstva a predagogiky v Bratislave Múzeum špeciálneho školstva v Levoči Ministerstvo školstva na facebooku