Medzinárodný deň učiteľov francúzštiny 2020

  • Foto: Francúzsky inštitút na Slovensku
  • Dátum: 05.11.2020

Ste to Vy, učiteľ či učiteľka francúzštiny alebo iného predmetu vo francúzštine, komu chcú Francúzske veľvyslanectvo a Francúzsky inštitút na Slovensku prejaviť v tento deň svoju vďaku za Vaše každodenné úsilie v prospech francúzskeho jazyka. Radi by sme Vám predstavili niekoľko výziev na predkladanie projektov. Vyberte si tú svoju a hlavne sa pri nej zabavte!

Medzinárodný deň učiteľov francúzštiny 2020

Pri príležitosti Medzinárodného dňa učiteľov francúzštiny, ktorý pripadá na 26. novembra 2020, Francúzske veľvyslanectvo a Francúzsky inštitút na Slovensku pripravili pre učiteľky a učiteľov francúzskeho jazyka alebo iných predmetov vo francúzštine možnosť zapojiť sa do výziev na predkladanie projektov.

Ak ste učiteľ/ka francúzštiny alebo vyučujete iný predmet vo francúzskom jazyku, srdečne Vás pozývame zapojiť sa do projektu, v ktorom je možné posielať príspevky v rámci nasledujúcich kategórií :

- Projekt "Obľúbené slovo vo francúzštine"

- Projekt „Kariérna anekdota“

- Projekt „Svedectvo : Čo mi dal môj učiteľ/ka francúzštiny“ 

Viac informácií o jednotlivých projektoch a termínoch zaslania materiálov nájdete na stránke https://institutfrancais.sk/medzinarodny-den-ucitelov-francuzstiny-2020/.

HORIZONT 2020 Múzeum školstva a predagogiky v Bratislave Múzeum špeciálneho školstva v Levoči Ministerstvo školstva na facebooku