LIVE Stream -TEAM SLOVAKIA

  • Foto: NŠC
  • Dátum: 25.11.2021

Národné športové centrum (NŠC) pod gesciou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR dňa 1.12.2021 o 13.00 hodine organizuje desiaty LIVE Stream s názvom TEAM SLOVAKIA.

pozvánka

Cieľom vzdelávacej aktivity je ponúknuť divákom zaujímavé príbehy špičkových slovenských športovcov a diskutovať s nimi o nastavení nových pravidiel TEAM SLOVAKIA.

Moderátorkou podujatia bude Henrieta Hajtová, PR manažérka TEAM SLOVAKIA.

Hosťami live streamu budú:

Ivan Husár, štátny tajomník MŠVVaŠ SR pre šport.

Ema Brázdová, dvojnásobná majsterka Európy kadetiek, junioriek i do 21 rokov v karate kata. Niekoľko rokov bola členkou Top tímu slovenských športovcov. Tím z dôvodu výhrad dobrovoľne opustila.

Filip Polášek, profesionálny tenista, víťaz Australian Open spoločne s Ivanom Dodigom, s ktorým sa zúčastnili Turnaja Majstrov v Turíne 2021. Je víťazom turnaja ATP Masters v Indian Wells aj so svojím novým partnerom vo štvorhre Johnom Peersom. V roku 2013 ukončil kariéru tenistu a v roku 2017 sa vrátil opäť k tenisu a stal sa z neho úspešný deblista.

Obsahom LIVE Streamu bude história vzniku TEAM SLOVAKIA, prečo sa táto značka adoptovala a rozhodli sme sa ju rozvíjať. Diskusia bude aj o tom, či sú kritériá a pravidlá TEAM SLOVAKIA nastavené správne. Témou diskusie bude aj financovanie.

Účasť je bezplatná, sledovať LIVE Stream môžete cez link na facebookovej stránke NŠC.

Otázky k tejto téme môžete posielať aj počas LIVE Streamu, hostia podujatia Vám na nich radi odpovedia.

Tešíme sa na Vás!

Horizont Európa HORIZONT 2020 Múzeum školstva a predagogiky v Bratislave Múzeum špeciálneho školstva v Levoči Ministerstvo školstva na facebooku