LIVE Stream Športovci v online svete

Národné športové centrum (NŠC) pod gesciou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR dňa 2.6.2021 o 13.00 hodine organizuje štvrtý LIVE Stream s názvom Športovci v online svete.

logo NŠC

Moderátorom podujatia bude doc. Milan Sedliak, PhD., vedúci Katedry biologických a lekárskych vied FTVŠ UK v Bratislave. Hosťami podujatia budú:

Kristína Czuczová, MBA, vyštudovala marketing na University of Miami na Floride a medzinárodné vzťahy na Central European University v Budapešti. Po skončení štúdia našla uplatnenie v rodnom Šamoríne, v olympijskom tréningovom centre X-BIONIC®SPHERE, kde stála pri zrode a organizácii športových podujatí na medzinárodnej úrovni. Spoluzakladala online tréningovú skupinu 4bajkerky. Aktuálne pôsobí ako marketingová riaditeľka Slovenského olympijského a športového výboru a predsedníčka predstavenstva Slovenskej olympijskej marketingovej, a. s..

Mgr. Nina Csonková, PHD., vyštudovala Univerzitu Komenského, Fakultu telesnej a športovej výchovy, študijný odbor trénerstvo kanoistiky a získala doktorát na tej istej fakulte  v študijnom odbore kinantropológia. Je bývalou profesionálnou freestyle kajakárkou na divokej vode, získala dvakrát titul vicemajsterky Európy a dvakrát bronzovú medailu na ME vo freestyle kajaku, bola aj víťazkou svetového pohára vo freestyle kajaku v roku 2012. V súčasnosti je zamestnankyňou NŠC, oddelenia diagnostiky a venuje sa aj sociálnym sieťam.

Obsahom LIVE Streamu bude diskusia o slovenských športovcoch a ich pôsobení na sociálnych sieťach, o tom prečo byť aktívny na sociálnych sieťach, ako nestratiť vlastnú tvár a reprezentovať titul športovca, ako spolupracovať s partnermi a plniť ich požiadavky na online prezentáciu. Ďalej bude diskusia o projektoch Slovenského olympijského a športového výboru a ich vizibilite v online svete, ako aj o dopade pandémie na športový marketing.

Cieľom tejto vzdelávacej aktivity NŠC je edukovať športovcov, aby vedeli pracovať so sociálnymi sieťami.

Účasť je bezplatná, sledovať LIVE Stream môžete cez link na facebookovej stránke NŠC.

Otázky k tejto téme môžete posielať aj počas LIVE Streamu, hostia podujatia Vám radi odpovedia.


Facebook Zdieľať
Skočiť na začiatok stránky