LIVE Stream NŠC: Mentálny tréning a psychologická príprava športovcov

Národné športové centrum (NŠC) pod gesciou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR organizuje 7. 7. 2021 o 13.00 hodine piaty LIVE Stream s názvom Mentálny tréning a psychologická príprava športovcov.

pozvánka

Podujatie otvorí Ing. Vladimír Baluška, riaditeľ NŠC. Moderátorom podujatia bude doc. Milan Sedliak, PhD., vedúci Katedry biologických a lekárskych vied FTVŠ UK v Bratislave.

Hosťami live streamu budú:

Tomáš Deák – slovenský MMA bojovník, OFA – Octagon Fighting Academy Bratislava, patrí medzi najlepších európskych bojovníkov v bantamovej váhe, získal tituly v dvoch organizáciách - ruskej organizácie Fight Nights Global a českého Oktagonu.

Dag Palovič – bývalý herec, moderátor a pokrový hráč, v súčasnosti mentálny coach špičkových športovcov a tímov. Je autorom úspešnej knihy „Otvor oči“, ktorá bola preložená do viacerých jazykov sveta.

PhDr. Tomáš Gurský – športový psychológ TOP – FIT, má vyše dvadsaťročnú prax ako športový psychológ. Je predsedom Spoločnosti športovej psychológie na Slovensku a členom medzinárodnej skupiny FAST (Forum Applied Sport Psychology in Top-Sport).

Obsahom LIVE Streamu bude diskusia o tom, ako sa rodia dôležité víťazstvá, kedy je ten správny čas začať s mentálnym tréningom v športe, ako mentálny tréning pomohol bojovníkovi MMA, ako stres a emócie dokážu prehrať zápas, čo so športovcami, ktorým „niet rady“ a iné zaujímavé témy.

Cieľom tejto vzdelávacej aktivity NŠC je zdieľať informácie a skúsenosti z oblasti športovej psychológie so športovcami a trénermi.

Účasť je bezplatná, sledovať LIVE Stream môžete cez link na facebookovej stránke NŠC.

Otázky k tejto téme môžete posielať aj počas LIVE Streamu, hostia podujatia Vám radi odpovedia.


Facebook Zdieľať
Skočiť na začiatok stránky