Informačný online seminár k výzve ACC05 (ClimaInfo) v rámci programu SK-KLÍMA

Ministerstvo životného prostredia SR ako Správca programu SK-Klíma "Zmierňovanie a prispôsobovanie sa zmene klímy“ financovaného z Finančného mechanizmu Európskeho hospodárskeho priestoru a Nórskeho finančného mechanizmu v programovom období 2014-2021 organizuje on-line Informačný seminár.

logo Norway grants

V súvislosti s otvorením novej výzvy programu SK-Klíma zohľadňujúcej princípy informálneho učenia sa, by sme vás chceli informovať, že Ministerstvo životného prostredia SR ako Správca programu SK-Klíma "Zmierňovanie a prispôsobovanie sa zmene klímy“ financovaného z Finančného mechanizmu Európskeho hospodárskeho priestoru a Nórskeho finančného mechanizmu v programovom období 2014-2021 organizuje online Informačný seminár k danej výzve ACC05 (ClimaInfo), ktorý sa uskutoční dňa 26. januára 2021 (utorok) so začiatkom o 13.00 hod.

V prípade záujmu o účasť na tomto online seminári sa, prosím, registrujte prostredníctvom nasledovného odkazu:

https://forms.gle/daC3rZzqhZR6kXGSA

Registrácia sa uzatvára dňa 18. januára 2021 (pondelok). Maximálny počet účastníkov je 100 osôb.

Znenie výzvy ACC05 (ClimaInfo) nájdete tu:

https://minzp.sk/eea/vyzvy/acc05-climainfo/

Všetkým registrovaným účastníkom budú najneskôr do 22.01.2021 (piatok) na emailovú adresu uvedenú v registračnom formulári zaslané podrobnejšie informácie spolu s linkom na prihlásenie sa na seminár. Využívaná platforma na seminár je Microsoft Teams.


Facebook Zdieľať
Skočiť na začiatok stránky