Navigácia

Finále súťažnej konferencie Junior Internet AMAVET 2024

Prestížna súťažná konferencia Junior Internet AMAVET v roku 2024 má pred sebou už 19. ročník! Uskutoční sa 12. až 13. apríla na Fakulte informatiky a informačných technológií Slovenskej technickej univerzity v Bratislave (FIIT STU). Tento ročník sľubuje bohatý program a prezentáciu inovatívnych projektov, ktoré boli vybrané z pôvodného počtu 136 prihlásených prác. Na finále súťažnej konferencie budú žiaci ZŠ a najmä SŠ z celého Slovenska prezentovať 43 projektov, ktoré postúpili z prvého kolo hodnotenia.

pozvánka

Výnimočnosť tohtoročnej konferencie podčiarkuje možnosť získania atraktívnych stáží a cien pre výhercov. Autor najlepšieho projektu v kategórií DESIGN získa stáž v renomovanej brandingovej agentúre GoBigname. Víťaz súťažnej kategórie TEXT sa môže tešiť na 3-dňový pobyt v Bruseli, ktorý je možný vďaka Zastúpeniu Európskej Komisie na Slovensku.

Okrem prezentácií a súťaží konferencia ponúka aj inšpiratívne prednášky a workshopy. Jednou z nich je „Príbeh mladého podnikateľa - čo všetko potrebuje autor projektu zabezpečiť, aby jeho projekt bol úspešný na trhu“. Atraktívna prednáška poskytne cenné rady a odporúčania pre mladých tvorcov. Zástupcovia spoločnosti Amcef budú k dispozícii na poradenstvo tvorby webov, aplikácií počas sobotného workshopu. Ďalšou neoddeliteľnou súčasťou programu je prednáška zameraná na kybernetickú bezpečnosť, pripravená odborníkmi z FIIT STU.

Konferencia Junior Internet AMAVET 2024 je skvelou príležitosťou pre všetkých žiakov a študentov, ktorí sa zaujímajú o digitálne technológie a chceli by sa nechať inšpirovať najnovšími trendmi v oblasti IT. Pozvanie je otvorené pre všetkých nadšencov digitálnych informácií a technológií, ktorí majú záujem rozširovať svoje obzory a spoznať budúcich lídrov v oblasti digitálneho sveta.


Facebook Zdieľať
Skočiť na začiatok stránky