#ErasmusDays je späť!

SAAIC - Národná agentúra programu Erasmus+ pre vzdelávanie a odbornú prípravu aj tento rok na Slovensku koordinuje európsku iniciatívu pod značkou Erasmus Days. Trojdňové oslavy obľúbeného programu sa uskutočnia 13. - 15. októbra 2022.

pozvánka

V rámci Erasmus Days môžete zviditeľniť a odprezentovať Vašu školu alebo organizáciu napríklad diskusiami, workshopmi či prezentáciami Erasmus+ skúseností, urobiť viac pre svoju komunitu a okolie spoločným čistením verejných priestorov alebo darovaním krvi. Záleží iba na vašej kreativite.

Podujatia slovenských škôl a inštitúcií budú podporené aj národnou agentúrou. Stačí sa zaregistrovať do 26. septembra 2022 (vrátane) na  www.erasmusdays.eu. Organizácie dostanú balík s informačnými a propagačnými materiálmi pre účastníkov ich pripravovaného podujatia.

Minulý rok sa v rámci Erasmus Days zorganizovalo rekordných vyše 5600 podujatí a aktivít v 67 krajinách na celom svete. K tomuto rekordu prispeli aj Slováci s vyše 80 podujatiami. Tento rok môžeme spolu na mape sveta zviditeľniť Slovensko ešte viac!

Viac informácií nájdete na stránke www.erasmusplus.sk/iniciativy-a-sutaze/erasmusdays


Facebook Zdieľať
Skočiť na začiatok stránky