Dajte vlastnému projektu prívlastok úspešný

Európsky rámcový program pre výskum a inovácie ponúka svoje príležitosti cez podávané projekty. Slovné spojenie úspešný projekt aj tu znie ako niečo hodnotné. Ako však má „znieť“ projekt samotný? Ako ho napísať tak, aby dostal ten prívlastok kvality? V najbližšom online workshope získate cenné rady.

logo CVTI SR

Podujatie pripravila Národná kancelária Horizontu so sídlom v Centre vedecko-technických informácií SR (CVTI SR).  

Napísať projektový návrh, ktorý zodpovedá kritériám kvality aktuálneho európskeho rámcového programu pre výskum a inovácie – Horizont Európa je proces, v ktorom okrem samotného zámeru potrebujete aj určité skúsenosti.

Národná kancelária Horizontu (CVTI SR) pripravila workshop, v ktorom tieto cenné skúsenosti s tvorbou projektového návrhy priblíži. Cielene pre projekty v rámci konkrétnej schémy MSCA Postdoctoral Fellowship. Tá financuje projekty individuálnych riešiteľov. Využiť ju môžu výskumní pracovníci, ktorí majú doktorát a chcú získať nové zručnosti prostredníctvom tréningu a medzinárodnej, interdisciplinárnej a medzisektorovej mobility.

„Workshop Ako napísať úspešný projekt MSCA Postdoctoral Fellowship cielime na písanie projektového návrhu s dôrazom na komplexné adresovanie jednotlivých hodnotiacich kritérií. Pridáme cenné rady a tipy k praktickým aspektom prípravy a podávania projektového návrhu,“ hovorí Katarína Šimková, marketingová manažérka pre Horizont Európa z Národnej kancelárie Horizontu, CVTI SR.

Ako doplnila podujatie je otvorené výskumníkom z akejkoľvek oblasti, ktorí pripravujú projektový návrh alebo zvažujú prípravu vlastného projektu vo výzvach 2021 alebo 2022. Užitočný bude aj pre uchádzačov, ktorí projekt podávali v minulosti a zvažujú jeho opätovné podanie v aktuálnom rámcovom programe.

Podujatie sa uskutoční online, dňa  25. 6. 2021 od 9. 30 hod do 11.30 hod.

Registráciu môžete využiť do 24. 6. 2021 do 14. 00 hod.

Najneskôr deň pred podujatím získate následne odkaz na pripojenie sa k živému vysielaniu. 


Facebook Zdieľať
Skočiť na začiatok stránky