Navigácia

Centrum pre židovsko-bulharskú spoluprácu Alef organizuje deviaty ročník úspešnej literárnej súťaže „Kto zachráni jeden ľudský život, zachráni celý vesmír“

Medzinárodná literárna súťaž mládeže je určená stredoškolákom. Všetci nominovaní budú pozvaní na slávnostné odovzdávanie cien v júni 2022 v bulharskom meste Burgas.

ilustračná foto
Centrum pre židovsko-bulharskú spoluprácu Alef organizuje autorskú literárnu súťaž na tému „Kto zachráni jeden ľudský život, zachráni celý vesmír“ (umelecké rozprávanie podľa historickej udalosti alebo osobnosti).

Súťaž je určená pre študentov stredných škôl vo veku od 14 do 19 rokov. Autorské literárne práce je potrebné zaslať na adresu: center.alef@gmail.com do 1. februára 2022.

Poviedky vyhodnotí medzinárodná porota, ktorá vyberie 20 najlepších prác. Výsledky súťaže budú vyhlásené na slávnostnom udeľovaní cien v Burgase v júni 2022. Najlepší autori budú pozvaní na medzinárodný festival literárnej mládeže „Priateľstvo – význam a spása“ v bulharskom Burgase a tiež na udeľovanie cien a ceremoniál literárnej súťaže „Kto zachráni jeden ľudský život, zachráni celý vesmír“ v júni 2022 na náklady organizátorov. Ďalšie podrobnosti sa dozviete v priloženom súbore.

Súbory na stiahnutie


Facebook Zdieľať
Skočiť na začiatok stránky