Mesačník Trendy v odbornom vzdelávaní

  • Foto: ŠIOV
  • Dátum: 09.11.2021

Štátny inštitút odborného vzdelávania pokračuje v trende otvorenej komunikácie a prichádza s ďalším číslom mesačníka Trendy v odbornom vzdelávaní.

logo ŠIOV
Komunikuje o témach, ktoré sú dôležité z hľadiska vzdelávania a zručností, s cieľom aktívne formovať moderné odborné vzdelávanie. Októbrové číslo sa vracia k téme EuroSkills 2021 v rakúskom Grazi prostredníctvom rozhovorov so súťažiacimi a fotopríbehu zachytávajúcich atmosféru súťaže. Ďalej sa venuje prvému medzinárodnému stretnutiu k projektu MESU, 57. online Member Mítingu svetového združenia cvičných firiem PEN Worldwide, projektu FEMALE, LingaKvízu 2021, ako aj semináru Hovorme o kvalite v OVP. Prajeme inšpiratívne čítanie.
 

Celý mesačník Trendov v odbornom vzdelávaní si môžete prečítať či vypočuť prostredníctvom podcastu. Nahrávka podcastu vznikla v štúdiu Výskumného ústavu detskej psychológie a patopsychológie.

https://mailchi.mp/da14bd0da00e/trendy-v-odbornom-vzdelvan-102021

 
Horizont Európa HORIZONT 2020 Múzeum školstva a predagogiky v Bratislave Múzeum špeciálneho školstva v Levoči Ministerstvo školstva na facebooku