V novembri sa uskutoční ASEF Young Leaders Summit

  • Dátum: 16.09.2015
     The Asia-Europe Foundation (ASEF) pozýva mladých lídrov na 4-dňové stretnutie ASEF Young Leaders Summmit 2015. Hlavnou témou podujatia, ktoré sa uskutoční od 1. do 5. novembra 2015 v Luxemburgu, bude Podnikanie a zamestnanosť mladých (Entrepreneurship and Youth Employment).
     Summit sa uskutoční pri príležitosti 12. ročníka ASEM Foreign Minister´s Meeting, ktorý zároveň vytvorí priestor pre stretnutie a konštruktívny dialóg medzi mladými lídrami a politickými predstaviteľmi, zástupcami z oblasti biznisu, akademickej pôdy a medzivládnych organizácií.
Podujatie je určené pre mladých lídrov (od podnikateľov, študentov, akademikov až po profesionálov) vo veku od 18 do 30 rokov. Náklady spojené s ubytovaním budú vybraným účastníkom hradené.
     Viac informácii o podujatí nájdete na webe - www.asef.org. Prihlasovanie prebieha do 20. septembra prostredníctvom formulára - https://asiaeuropefoundation.formstack.com/forms/asefyls2015.
Horizont Európa HORIZONT 2020 Múzeum školstva a predagogiky v Bratislave Múzeum špeciálneho školstva v Levoči Ministerstvo školstva na facebooku