Team Slovakia

Zoznam športových reprezentantov

Meno a priezvisko Šport
1 Marcel Lomnický atletika
2 Martina Hrašnová atletika
3 Matej Tóth atletika
4 zmiešaná štafeta atletika
5 Paulína Fialková biatlon
6 štafeta - ženy biatlon
7 Andrej Csemez box
8 Matúš Strnisko box
9 Peter Sagan cyklistika
10 Marius Fízeľ džudo
11 Milan Randl džudo
12 Lucia Debnárová pretláčanie rukou
13 Rebeka Martinkovičová pretláčanie rukou
14 Alexander Slafkovský kanoistika
15 Ivana Mládková kanoistika
16 Jana Dukátová kanoistika
17 K 4 - muži kanoistika
18 Matej Beňuš kanoistika
19 Michal Martikán kanoistika
20 Peter Gelle kanoistika
21 Dominik Imrich karate
22 Dominika Veisová karate
23 Dorota Balciarová karate
24 Ingrida Suchánková karate
25 Matúš Lieskovský karate
26 Barbora Mayerová kickbox
27 Dominika Sakáčová kickbox
28 Jaroslav Paľa kickbox
29 Marek Karlík kickbox
30 Monika Chochlíková kickbox
31 Nicole Rajičová krasokorčuľovanie
32 Beata Graňáková kulturistika, fitnes a silový trojboj
33 Dobroslava Lehotská kulturistika, fitnes a silový trojboj
34 Jana Stachová kulturistika, fitnes a silový trojboj
35 Katarína Klimasová kulturistika, fitnes a silový trojboj
36 Kristína Juricová kulturistika, fitnes a silový trojboj
37 Michaela Pavleová kulturistika, fitnes a silový trojboj
38 Michal Barbier kulturistika, fitnes a silový trojboj
39 Peter Tatarka kulturistika, fitnes a silový trojboj
40 Tatiana Ondrušková kulturistika, fitnes a silový trojboj
41 Tomáš Smrek kulturistika, fitnes a silový trojboj
42 Vladimír Holota kulturistika, fitnes a silový trojboj
43 Zuzana Kardošová kulturistika, fitnes a silový trojboj
44 air navigation race - dvojica letecké športy
45 Igor Burger letecké športy
46 Ján Koťuha letecké športy
47 Ján Šabľa jr. letecké športy
48 Marián Greš letecké športy
49 Michal Žitňan st. letecké športy
50 družstvo zjazdárov lyžovanie
51 Klaudia Medlová lyžovanie
52 Petra Vlhová lyžovanie
53 Ján Furucz orientačné športy
54 Zuzana Hrašková potápačské športy
55 Andrej Drábik psie záprahy
56 Igor Štefan psie záprahy
57 Jakub Reguli psie záprahy
58 Ján Neger psie záprahy
59 Maroš Litvaj psie záprahy
60 Tomáš Hockicko psie záprahy
61 Ján Meszáros rybolovná technika
62 Jana Jankovičová rybolovná technika
63 Michaela Némethová rybolovná technika
64 Rastislav Náhlik rybolovná technika
65 Tomáš Valášek rybolovná technika
66 Vanessa Staršicová rybolovná technika
67 Dominika Králiková rýchlokorčuľovanie
68 in line zjazd družstvo rýchlokorčuľovanie
69 Richard Tury rýchlokorčuľovanie
70 Jozef Ninis sánkovanie
71 Marianna Jagerčíková skialpinizmus
72 Ema Labošová stolný tenis
73 Yang Wang stolný tenis
74 zmiešaná štvorhra stolný tenis
75 Danka Barteková streľba
76 Erik Varga streľba
77 Juraj Tužinský streľba
78 Marián Kovačócy streľba
79 Patrik Jány streľba
80 Štefan Šulek streľba
81 team mix - trap streľba
82 Veronika Sýkorová streľba
83 Zuzana Rehák Štefečeková streľba
84 družstvo prívlač športový rybolov
85 Kristián Šveda športový rybolov
86 Peter Horňák športový rybolov
87 dvojskif LV veslovanie
88 Alexander Vaško vodné lyžovanie a wakeboarding
89 Jaroslav Baláž vodný motorizmus
90 Marián Jung vodný motorizmus
91 Karol Samko vzpieranie
92 Matej Kováč vzpieranie
93 Radoslav Tatarčík vzpieranie
94 Richard Tkáč vzpieranie
95 Patrik Hatala wushu
96 Weapon- dvojica wushu
97 Ahsarbek Gulaev zápasenie
98 Boris Makoev zápasenie
99 Leoš Drmola zápasenie
100 Taimuraz Salkazanov zápasenie
101 Zsuzsana Molnár zápasenie

Zoznam športových reprezentantov so zdravotným znevýhodnením

Meno a priezvisko Typ znevýhodnenia
1 Adrián Babič nepočujúci
2 David Pristáč nepočujúci
3 Eva Jurková nepočujúci
4 Ivana Krištofičová nepočujúci
5 Július Maťovčík nepočujúci
6 Marek Tutura nepočujúci
7 Terézia Pristáčová nepočujúci
8 Thomas Keinath nepočujúci
9 Adrián Matušík paralymp
10 Henrieta Farkašová + 1 os. paralymp
11 Jakub Krako + 1 os. paralymp
12 Július Hutka paralymp
13 Kristína Funková paralymp
14 Marek Kamzík paralymp
15 Marek Kubačka + 1 os. paralymp
16 Marián Kuřeja paralymp
17 Martin France paralymp
18 Miroslav Haraus + 1 os. paralymp
19 Petra Smaržová paralymp
20 Radoslav Malenovský paralymp
21 Tatiana Blattnerová paralymp
22 Veronika Vadovičová paralymp
23 Alena Kánová telesne
24 Anna Oroszová telesne
25 Boris Trávniček telesne
26 družstvo mix - kladkový luk telesne
27 Ján Riapoš telesne
28 Jozef Metelka telesne
29 Marcel Pavlík telesne
30 Martin Ludrovský telesne
31 Michaela Balcová telesne
32 Miroslav Jambor telesne
33 Ondrej Strečko telesne
34 Patrik Kuril telesne
35 Peter Mihálik telesne
36 Rastislav Kurilák telesne
37 Róbert Mezík telesne
38 Samuel Andrejčík telesne
39 Tomáš Král telesne
 

Zoznam vybraných športových talentov

Meno a priezvisko športovca Šport
1 Daniel Kováč atletika
2 Ema Zapletalová atletika
3 Gabriela Gajanová atletika
4 Ján Volko atletika
5 Ľubomír Kubiš atletika
6 Matej Baluch atletika
7 Oliver Murcko atletika
8 Tomáš Veszelka atletika
9 štafeta - juniori biatlon
10 štafeta - kadetky biatlon
11 Tomáš Sklenárik biatlon
12 Zuzana Remeňová biatlon
13 Dávid Michálek box
14 Jessica Triebeľová box
15 Lukáš Ferneza box
16 Michal Takács box
17 Miroslava Jedináková box
18 Alex Barto džudo
19 Benjamin Maťašeje džudo
20 Bruno Banský džudo
21 Peter Kuric horolezectvo
22 Vanda Michalková horolezectvo
23 Adam Gonšenica kanoistika
24 C 2 - juniori kanoistika
25 Eduard Strýček kanoistika
26 Eliška Mintálová kanoistika
27 Emanuela Luknárová kanoistika
28 Ivana Chlebová kanoistika
29 Jakub Grigar kanoistika
30 Juraj Dieška kanoistika
31 K 2 - do 23 rokov kanoistika
32 K 2 - juniori kanoistika
33 K 2 - juniorky kanoistika
34 K 4 - do 23 rokov kanoistika
35 K 4 - juniori kanoistika
36 K 4 - juniorky kanoistika
37 Katarína Pecsuková kanoistika
38 Kristína Ďurecová kanoistika
39 Ľudovít Macúš kanoistika
40 Mariana Petrušová kanoistika
41 Marko Mirgorodský kanoistika
42 Martin Dodok kanoistika
43 Matúš Jedinák kanoistika
44 Michaela Haššová kanoistika
45 Monika Škáchová kanoistika
46 Simona Maceková kanoistika
47 Soňa Stanovská kanoistika
48 Zuzana Paňková kanoistika
49 Adam Štelcl karate
50 Adi Gyurik karate
51 Jakub Štetina karate
52 Ján Fuzer karate
53 Jana Vaňušakinová karate
54 Julián Enrik Smoliga karate
55 Kristína Šimčíková karate
56 Laura Pálinkášová karate
57 Lenka Ťažká karate
58 Maroš Janovčík karate
59 Michaela Čukanová karate
60 Mimolat Bagaev karate
61 Miroslava Kopúňová karate
62 Natália Rajčanová karate
63 Nina Jelžová karate
64 Pavol Szolár karate
65 Peter Fabián karate
66 Sara Krivdová karate
67 Sarah Hrnková karate
68 Tatiana Ťapajčíková karate
69 Tomáš Kósa karate
70 Zdenko Vanka karate
71 Samuel Jaroš lyžovanie
72 Nikoleta Trníková plavecké športy
73 štafeta - juniorky plavecké športy
74 dvojsedadlové sane sánkovanie
75 Katarína Šimoňáková sánkovanie
76 Marián Skupek sánkovanie
77 Vanesa Hocková streľba
78 Gabriela Briškárová taekwondo
79 Romana Čišovská tenis
80 Viktória Morvayová tenis
81 Nikola Seničová vzpieranie
82 Sebastian Cabala vzpieranie
83 Daniel Chomanič zápasenie
84 Denis Horváth zápasenie
85 Jakub Sýkora zápasenie
 

Zoznam vybraných športových talentov - so zdravotným znevýhodnením

 
Meno a priezvisko Typ znevýhodnenia
1 Amália Lepótová nepočujúci
2 Ema Štetková nepočujúci
3 Martina Antušeková nepočujúci
4 Nataša Bačenková nepočujúci
5 Rastislav Jelínek nepočujúci
6 Adam Fekete telesne




 
Horizont Európa HORIZONT 2020 Múzeum školstva a predagogiky v Bratislave Múzeum špeciálneho školstva v Levoči Ministerstvo školstva na facebooku