COVID info

logosemafor
Covid automat pre šport
Od pondelka 16.08.2021 platí nový (5-fázový) Covid automat. Pre šport platia tieto pravidlá (súbor .pdf)

Aplikácia Covid automat pre šport bude v krátkom čase upravená v súlade s novými pravidlami (nájdete ju na www.covidsport.sk). Aplikácia poskytuje informácie o tom, aké obmedzenia platia a ako bezpečne športovať, vzhľadom na epidemiologickú situáciu v krajine. Aktualizácia informácií je zabezpečená napojením priamo na www.korona.gov.sk odkiaľ čerpá dáta.
logosemafor
 

Covid automat pre šport - podcast
Informácie ohľadom aktuálnych opatrení v športe, ktoré Vám budeme prinášať každú stredu.
Viac informácií...

 


sr

Vstup na územie SR

platné od 19.07.2021

Karanténne povinnosti sa po vstupe na územie SR nevzťahujú na osoby, ktoré budú disponovať negatívnym výsledkom RT PCR testu nie starším ako 72 hodín alebo antigénového testu nie staršieho ako...
Viac informácií...
 

euroPrvá pomoc pri znižovaní dopadov koronavírusu


31.03.2021

Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR spúšťa prvú pomoc zamestnancom, podnikateľom a živnostníkom pri znižovaní dopadov koronavírusu, ktorú schválila vláda Slovenskej republiky 31. marca 2020. Úrady práce, sociálnych vecí a rodiny budú od 6. apríla 2020 od 12:00 prijímať žiadosti o príspevky na mzdy zamestnancov od zamestnávateľov, ktorí museli povinne zatvoriť prevádzky. Od stredy, 8. 4. 2020, budú môcť od 12:00 žiadať o príspevky aj ostatní záujemcovia, a to zamestnávatelia s poklesom príjmu a SZČO. Aby bol proces čo najjednoduchší a najrýchlejší, všetky potrebné informácie k pomoci a postup pri žiadaní nájdu záujemcovia na novej webovej stránke www.pomahameludom.sk.
Viac informácií...
 

covid (24)Výzva FnPŠ pre amatérske športové kluby


05.03.2021

Fond na podporu športu zverejnil výzvu určenú pre amatérske športové kluby.
Finančná pomoc sa bude vzťahovať na oprávnené obdobie marec 2020 – december 2020, pričom oprávnenými žiadateľmi sú amatérske športové kluby.
Viac informácií...

paragAktuálna legislatíva
Vyhláška ÚVZ SR - hromadné podujatia
Vyhláška ÚVS SR - prevádzky
Vyhláška ÚVZ SR - vstup na územie SR
 
Horizont Európa HORIZONT 2020 Múzeum školstva a predagogiky v Bratislave Múzeum špeciálneho školstva v Levoči Ministerstvo školstva na facebooku