» Aktuality » Štvrtá víťazka súťaže pre učiteľov s Planétou vedomostí poletí do Ríma

Štvrtá víťazka súťaže pre učiteľov s Planétou vedomostí poletí do Ríma

15.04.2014
Štvrtá víťazka súťaže pre učiteľov s Planétou vedomostí poletí do Ríma
     Pani učiteľka Ľubomíra Macháčová zo Základnej školy Kežmarská 28 v Košiciach sa stala už štvrtou víťazkou súťaže pre pedagógov využívajúcich digitálne učivo Planéta vedomostí. Za aktívnu prácu s portálom planetavedomosti.iedu.sk a tvorbu vlastných on-line vzdelávacích materiálov s nástrojom tuul.sk vyhrala pobyt pre dve osoby na tri dni v hlavnom meste Talianska - Ríme.
     Veľká súťaž pre učiteľov pokračuje aj v apríli a tentoraz sa víťaz alebo víťazka bude môcť tešiť výletu do talianskeho Milána.
     Do žrebovania o výhru tak ako zvyčajne postupuje vždy 50 pedagógov s najväčším počtom vytvorených úloh a TUULov za predchádzajúci mesiac, teda apríl 2014. Meno náhodne vyžrebovaného učiteľa či učiteľky bude zverejnené vždy k 5. dňu nasledujúceho mesiaca. 
     Na zapojenie sa do súťaže je treba splniť jasne stanovené podmienky. Ide o získanie prístupu na portál planetavedomosti.iedu.sk, účasť na odbornom metodickom školení k digitálnemu obsahu Planéta vedomostí alebo didaktickej dielne ako nadstavbe týchto školení. Ďalšou je aktivita a tvorba úloh pre žiakov s týmto obsahom, ako aj tvorba a zdieľanie vlastných on-line vzdelávacích materiálov s nástrojom tuul.sk. 
      Organizačne aj finančne súťaž zastrešujú dodávatelia portálu Planéta vedomostí. Bližšie informácie o súťaži sú dostupné na stránke www.planetavedomosti.iedu.sk, ako aj na stránke projektu na Facebook-u.