» Aktuality » Pracovný program ministra školstva Dušana Čaploviča na štvrtok

Pracovný program ministra školstva Dušana Čaploviča na štvrtok

07.11.2013
Pracovný program ministra školstva Dušana Čaploviča na štvrtok
     Vo štvrtok 7. novembra 2013 sa v športovej hale Mladosť uskutočnilo slávnostné oceňovanie športových trénerov. Z rúk ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR Dušana Čaploviča si prevzali ocenenia úspešní tréneri za svoju celoživotnú prácu s mládežou, ale aj tréneri za dosiahnuté výsledky v roku 2012. 
     Po jeho skončení sa minister Dušan Čaplovič presunul do Ústredia Slovenskej sporiteľne (Tomášikova ul. Bratislava), kde sa konalo oceňovanie Študentská podnikateľská cena 2013. Po slávnostnom príhovore si Jaroslav Mráz z jeho rúk prevzal  cenu víťaz kategórie Cena ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR, a to za najinšpiratívnejší podnikateľský príbeh.
     Vo večerných hodinách (19.30 hod.) zavíta minister školstva do Slovenskej filharmónie, kde sa uskutoční slávnostný koncert pri príležitosti 20. výročia diplomatických stykov Rakúska a Slovenska.     

 
Príhovor ministra školstva.
Príhovor ministra školstva.
Michal Vražič - biatlon, Ján Solivajs - lyžovanie, Vladimír Lukscheider - ľadový hokej, Agnesa Búřilová - krasokorčulovanie.
Michal Vražič - biatlon, Ján Solivajs - lyžovan...
Vojtech Potočný - kanoistika na divokej vode, Ján Matocha - rýchlostná kanoistika, Helena Allárová - plávanie, Rudolf Grečnár - športová streľba.
Vojtech Potočný - kanoistika na divokej vode, J...
Beáta Horníková - moderná gymnastika, Marcel Miček - zápasenie, Tibor Vasiľko - basketbal, Ján Gregor - judo.
Beáta Horníková - moderná gymnastika, Marcel Mi...
Štefan Miklovič - atletika, Rudolf Roučka - atletika, Juraj Benčík - atletika.
Štefan Miklovič - atletika, Rudolf Roučka - atl...
Igor Roháč - orientačný šport, Jozef Kráľovič - kolky, Stanislav Kočiš - akrobatický rock´n roll.
Igor Roháč - orientačný šport, Jozef Kráľovič -...
Juraj Fencl - vodný motorizmus, Peter Meško - kulturistika a fitness.
Juraj Fencl - vodný motorizmus, Peter Meško - k...
Juraj Ontko - kanoistika na divokej vode, Matej Vajda - kanoistika na divokej vode.
Juraj Ontko - kanoistika na divokej vode, Matej...
Peter Gápa - ľadový hokej.
Peter Gápa - ľadový hokej.
Juraj Sedlák - športová streľba, Milan Martinec - tenis, Milan Slovák - triatlon, Mária Kuriačková - triatlon, Marian Tesárik - rýchlostná kanoistika, Robert Erban - rýchlostná kanoistika.
Juraj Sedlák - športová streľba, Milan Martinec...
René Ovečka - karate, Jozef Poliak - karate, Kristína Macková - karate.
René Ovečka - karate, Jozef Poliak - karate, Kr...
Anna Martišková - kolky, Miroslav Jankovič - športový rybolov, Peter Rímeš - športový rybolov, Zuzana Nedbalová - akrobatický rock´n roll, Peter Jurošek - hokejbal, Jozef Ďuris - hokejbal.
Anna Martišková - kolky, Miroslav Jankovič - šp...
Jozef Kolozsy - kickbox, Peter Onuščák - kickbox, Peter Navrátil - kickbox, Jozef %Simeček- rádiový orientačný beh, Alexander Vaško - vodné lyžovanie.
Jozef Kolozsy - kickbox, Peter Onuščák - kickbo...
Peter Suranovský - psie záprahy, Ivan Vaško - psie záprahy, Andrej Mozoláni - kulturistika a fitness, Andrej Hlinka - kulturistika a fitness, Michal Gally - nevidiaci a slabozrakí.
Peter Suranovský - psie záprahy, Ivan Vaško - p...